łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego
Rezerwacja:  Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Telefon komórkowy+48 607 300 925   lub   Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Telefon stacjonarny(83) 352-29-40
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego O Firmie - Busy z Tomaszowa MazowieckiegoO Firmie - Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe Oferta - Busy z Tomaszowa MazowieckiegoOferta - Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe Rozkład - Busy z Tomaszowa MazowieckiegoRozkład - Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe Trasy - Busy z Tomaszowa MazowieckiegoTrasy - Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe Kontakt - Busy z Tomaszowa MazowieckiegoKontakt - Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego

BUSY Z TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO DO NIEMIEC

Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Stuttgartu, Karlsruhe

Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
 
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego - tytuł działuOferta

Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec (Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe)

Nasza oferta to tanie przewozy z adresu pod adres bez przesiadek w komfortowych warunkach nowoczesnymi busami 9-cio osobowymi z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec głównie do Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe, ale również innych miast. W naszych busach znajduje się zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu nasze pojazdy prowadzone są przez osoby wyspane i wypoczęte.

Naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak wygląda to z perspektywy naszych Klientów, jest bezpieczeństwo każdej podróży na naszych wszystkich dostępnych trasach. Chcemy abyś czuł się bezpiecznie podróżując z nami, dlatego przestrzegamy wszystkie normy związane z transportem osób za granicę. Nasze busy kursuję regularnie tylko najkrótszymi i wcześniej sprawdzonymi trasami przez cały rok według stałego rozkładu.

Dysponujemy sprawną technicznie i świetnie wyposażona flotą samochodową (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie). Każdy z naszych busów posiada doskonałe wyposażenie, zapewniające komfort podczas jazdy zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Busy wyposażone są w nowoczesny system nawigacji GPS, dzięki któremu kierowcy zawiozą Państwa dokładnie na zaplanowane miejsca postojów oraz zakończenia trasy. W trosce o pełne zadowolenie klientów i wysoki poziom świadczonych usług w naszych busach znajduje się m.in. profesjonalne car audio, dzięki temu czas spędzony podczas podróży będzie przyjemnością.

Wynajem busów do przewozów krajowych i zagranicznych

Ofertę kierujemy do firm, instytucji, biur podróży oraz osób indywidualnych. Gwarantujemy solidność, nowoczesny tabor oraz miłą obsługę przez wykwalifikowaną kadrę kierowców. Najważniejszym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości oferowanych usług, przy zapewnieniu atrakcyjnego poziomu cen.

Prowadząc działalność mamy przedewszystkim na uwadze zadowolenie Klientów oraz dobry wizerunek firmy.

Wynajem autobusów do przewozów krajowych i zagranicznych

Prowadzi przewozy turystyczne na terenie kraju i zagranicy. Posiadamy nowoczesne markowe autobusy o wysokim standardzie jazdy z pełnym wyposażeniem. Posiadamy wszystkie zezwolenia i ubezpieczenia potrzebne do bezpiecznego poruszania się poza granicami kraju.

W zależności od ilości grupy osób możemy dopasować pojazd o odpowiedniej ilości miejsc. Jesteśmy partnerem godnym polecenia w przewozie osób, o czym świadczą referencje i opinie wielu zadowolonych klientów z którymi stale współpracujemy.
 

Oferujemy przewozów osób i paczek busami z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec tanio i komfortowo pod wskazany adres bez przesiadek

Od wielu lat świadczymy kompeksowe usługi transportowe z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec (Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe) i innych miast tanio i na czas prosto do wskazanego celu. Zajmujemy się przewozem osób komfortowymi busami pod adres do drzwi bez przesiadek oraz dostarczaniem przesyłek i paczek pod wskazany adres.
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Transport osobowy Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Grupy zorganizowane Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Dostarczanie przesyłek

Transport osobowy

Grupy zorganizowane

Dostarczanie przesyłek

Realizujemy transport osobowy busami dla uczniów, studentów, osób pracujących i turystów pod adres bez przesiadek. Zapewniamy kompleksową obsługę przewozową grup zorganizowanych w dowolne miejsce Niemiec. Dostarczamy przesyłki i paczki w atrakcyjnej cenie szybko i skutecznie pod wskazany adres.
 

Zasięg naszego działania na terenie Polski obejmuje województwa:

Busy z Tomaszowa Mazowieckiegodolnośląskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegolubelskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegolubuskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegołódzkie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegomałopolskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegomazowieckie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegoopolskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegośląskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegoświętokrzyskie,
Busy z Tomaszowa Mazowieckiegowielkopolskie.
Busy z Polski do Niemiec z województw dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży. Nasze pojazdy znajdują się w nienagannym stanie technicznym i estetycznym.


Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec - FAQ

 

Jak mogę zarezerwować wyjazd busem z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic do Niemiec?

Busy z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic do Niemiec można zarezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu podany w dziale KONTAKT, lub za pomocą SMS (24h), wysyłając na numer rezerwacji wiadomość o treści „WYJAZD”. Odzwonimy na numer z którego został wysłany SMS w celu dokonania rezerwacji wyjazdu na określony dzień.

Z jakim wyprzedzeniem powinienem dokonać rezerwacji wyjazdu?

U nas rezerwacji wyjazdu do Niemiec można dokonać nawet w ostatniej chwili, jeśli w busie dostępne są wolne miejsca. Dla pewności lepiej nie zwlekać z rezerwacją do ostatniej chwili i dokonać jej kilka dni wcześniej. Ważne jest, aby po dokonaniu rezerwacji w dniu poprzedzającym zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00, dokonać osobistego telefonicznego potwierdzenia wyjazdu na numer rezerwacji.

Do kiedy i jak mogę odwołać rezerwację, bądź zmienić termin wyjazdu?

Odwołanie rezerwacji, bądź zmianę terminu wyjazdu do Niemiec można dokonać do dnia poprzedzającego datę planowanego wyjazdu do godziny 14:00 dzwoniąc na numer rezerwacji.

Czy muszę informować o rezygnacji z wyjazdu?

Informacja o rezygnacji wyjazdu do Niemiec jest dla nas konieczna, ponieważ wtedy nie blokuje się miejsca dla innego pasażera, zainteresowanego wyjazdem. Poza tym kierowcy odbierają pasażera spod wskazanego adresu na ustaloną wcześniej godzinę i brak takiej rezygnacji naraża innych pasażerów na niepotrzebne oczekiwanie, co przedłuża czas podróży.

Czy mogę odstąpić zarezerwowane wcześniej miejsce w busie innej osobie?

Zarezerwowane wcześniej miejsce w busie można odstąpić innej osobie, wtedy prosimy o osobiste zgłoszenie takiej zmiany na numer rezerwacji, najpóźniej do dnia poprzedzającego zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00.

Czy może się zdarzyć zmiana terminu wyjazdu?

Zmiana terminu wyjazdu do Niemiec występuje sporadycznie. W takich przypadkach zawsze z wyprzedzeniem informujemy telefonicznie naszych Klientów o wszystkich niedogodnościach.

Czy busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec dojeżdżają pod wskazany adres?

Tak, nasze busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec dojeżdżają dokładnie pod wskazany adres, bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu w możliwie najkrótszym czasie. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zaproponowania alternatywnego adresu odbioru/dowozu.

Kiedy i w jaki sposób mogę dokonać płatności za przejazd busem i w jakiej walucie?

Płatności za przejazd do Niemiec dokonywana jest u kierowcy, przy wsiadaniu do busa. Płatności za przejazd można dokonać w złotówkach lub euro.

Jaki jest limit bagażu, który mogę zabrać ze sobą do busa?

Nie ważymy bagażu i nie nakładamy limitów jego wielkości. Ogranicza Cię jedynie wielkość bagażnika w naszym busie. W przypadku jednak konieczności przewiezienia nietypowych gabarytów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer rezerwacji.

Czy busem mogę przewieźć domowe zwierzę?

Dopuszczamy przewożenie zwierząt domowych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu podczas dokonywania rezerwacji, oraz po dokonaniu ewentualnej dopłaty za przewóz pupila. Zwierzę powinno być przewożone w specjalnym pojemniku przeznaczonym do transportu lub jeśli jest to pies, powinien być przewożony na podłodze busa w kagańcu i na smyczy.


Zarezerwuj busa z Tomaszowa Mazowieckiego do Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Karlsruhe za pomocą formularza lub zadzwoń pod numer +48 607 300 925
 
Busy z Polski do Niemiec, Wynajem busów i autobusów

Zapoznaj się z naszą ofertą przewozów busami z innych miast i okolic:

Busy z PolskiChorzów Busy z PolskiKalisz Busy z PolskiŁódź Busy z PolskiSochaczew
Busy z PolskiCzęstochowa Busy z PolskiKielce Busy z PolskiMińsk Mazowiecki Busy z PolskiTomaszów Mazowiecki
Busy z PolskiGarwolin Busy z PolskiKraków Busy z PolskiOpole Busy z PolskiWarszawa
Busy z PolskiGrodzisk Mazowiecki Busy z PolskiLublin Busy z PolskiRawa Mazowiecka Busy z PolskiWrocław
Busy z PolskiGrójec Busy z PolskiŁowicz Busy z PolskiSkierniewice Busy z PolskiŻyrardów
  łódzkie
łódzkie
  łódzkie
 
   
Strony partnerskie:
Napisz do nas:
tranzytosobowy@wp.pl
     Kontakt telefoniczny:
    Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Telefon komórkowy+48 607 300 925
    Busy z Tomaszowa Mazowieckiego do Niemiec, Telefon stacjonarny(83) 352-29-40
   
  łódzkie
łódzkie
Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego Busy z Tomaszowa Mazowieckiego łódzkie
 
© Tranzyt 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.